O Firmie

SOLVE Elektronika z siedzibą w Tychach działa na polskim rynku od 1996r. Początek działalności zwiazany jest ze sprzedażą hurtową oraz kompleksową dostawą podzespołów i części elektronicznych do zakładów pracy i firm produkcyjnych.

Od 2007 r. firma rozszerzyła działalność o sprzedaż kamer CCTV, miniaturowych kamer z możliwością rejestracji obrazu na karcie pamięci oraz kamer IP.  Od wielu lat jesteśmy znani jako solidny dostawca podzespołów sprzętu elektronicznego pochodzących z własnego importu.

W 2013 roku, po zakończeniu działalności Przedsiębiorstwa SOLVE sp. z o.o., rozpoczęliśmy współpracę z firmą producentem nowoczesnych serwerów telekomunikacyjnych. Jesteśmy dystrybutorem ich sprzętu na terenie województwa śląskiego.  Zapraszamy do współpracy firmy telekomunikacyjne chcące realizować projekty w oparciu o nowoczesną technologię. 

Realizujemy inwestycje z dziedziny telekomunikacji i monitoringu wizyjnego od projektu po wykonanie. Świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru optymalnego sprzętu do potrzeb firm i jednostek publicznych.

Zadzwoń, a przekonasz się, że każdy problem z dziedziny telekomunikacji traktujemy poważnie i staramy się go rozwiązać na bieżąco. Zapraszamy do współpracy!